Consulting

Modern business planningSektor finansowy to jeden z głównych nurtów światowej gospodarki. Przystosowanie się do ciągłych zmian przepisów, identyfikacja i minimalizacja ryzyk biznesowych oraz poprawa efektywności to tylko niektóre z codziennych problemów naszych Klientów. Potęguje je również wąska specjalizacja zawodowa współczesnych biznesmenów, zarządzających przedsiębiorstwami. Świadomość, że nie wie się wszystkiego powoduje konieczność poszukiwania doradców kierujących się podejściem globalnym do rozwiązań problemów naszych Klientów.

eMKa consulting to firma, dzięki której otrzymacie Państwo wsparcie w zapewnieniu ciągłości finansowania oraz optymalizacji procesowej i kosztowej Waszych organizacji, a przez te działanie zwiększenie przychodów. Zespół ekspertów z wieloletnim menedżerskim doświadczeniem służy radą i pomocą we wszystkich aspektach związanych z optymalizacją zarządzania przedsiębiorstwem.

Nasza oferta consultingowa obejmuje również swym zakresem zarządzanie sprzedażą i jej procesami, opracowanie i wdrożenie narzędzi poprawiających efektywność sprzedaży czy marketingu, wsparcie w poszukiwaniu kontrahentów, analizy rynkowe, analizy konkurencji, wywiad gospodarczy, benchmarki, branżowe badania jakościowe poziomu obsługi Klientów (mystery shopping), a także tworzenie biznes planów pod konkretne potrzeby inwestycyjne.

W ramach powyższych zagadnień zyskacie też Państwo dostęp do opracowań porównawczych z dziedziny finansów. Na naszych stronach pojawiać się będą artykuły i analizy stanowiące odniesienie do bieżących wydarzeń gospodarczych z zakresu oferty eMKa consulting.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Odpowiedź mieści się w ramach charakterystyki naszych usług, są nimi:

  • Wiedza,
  • Kompleksowa obsługa,
  • Pasja w realizacji i dążeniu do celu,
  • Doradztwo i wsparcie na każdym etapie podejmowania decyzji przez naszych Klientów,
  • Kompetencje,
  • Doświadczenie,
  • Skuteczność,
  • Kreatywne rozwiązania

Zapraszamy do kontaktu >>