Finanse

finanseeMKa consulting oferuje pośrednictwo w wyborze optymalnych form finansowania.

Nasza usługa to kompleksowe doradztwo uwzględniające nie tylko potrzeby Klienta w zakresie pozyskania kapitału, ale przede wszystkim wybór optymalnego rozwiązania uwzględniającego efektywność kosztową i podatkową.

Szeroki wachlarz instrumentów finansowych z naszej oferty gwarantuje kilkadziesiąt instytucji działających wokół rynku finansowego. Współpracujemy z wszystkimi liczącymi się na rynku podmiotami, które oferują swoje produkty zarówno Klientom detalicznym, jak i instytucjonalnym.

Poza wyborem finansowania w ramach naszych usług oferujemy wsparcie w zakresie wyboru inwestycji, pomoc w procesowaniu Państwa transakcji na każdym ich etapie, począwszy od składania wniosków, kończąc na obsłudze posprzedażowej.

Jasne i transparentne reguły współpracy gwarantują obopólną satysfakcję. My nie wybieramy za Was. Wspieramy jedynie Wasze decyzje. To nasi Klienci na każdym etapie współpracy, decydują o kolejnym kroku naszego wspólnego przedsięwzięcia. Koszt tych decyzji bowiem, będzie trzeba ponosić przez kilka, a może nawet kilkanaście następnych lat.

oferta_finanse

Zapraszamy do kontaktu >>