Szkolenia

PlanningNasze kompetencje gwarantują doświadczeni eksperci z różnych branż, gotowi na zindywidualizowaną współpracę w zależności od potrzeb Klienta.

Każdy partner eMKa consulting chce mieć w swoich zespołach kompetentne osoby. Każdemu też zależy na ułożeniu sobie partnerskich relacji z innymi kontrahentami. By utrzymać jakość tych wymagań na konkurencyjnym rynku i odpowiednim poziomie potrzebna jest rozległa wiedza merytoryczna i właściwie ułożone stosunki międzyludzkie. Ze swojej strony służymy pomocą w osiągnięciu tych celów poprzez nasze szkolenia.

Klienci instytucjonalni mogą skorzystać z szerokiej oferty szkoleniowej współpracujących z nami trenerów i firm szkoleniowych. Doświadczeni menedżerowie gwarantują praktyczny wymiar szkolenia, zaś uzupełnieniem ich merytorycznej wiedzy będą wykłady kadry dydaktycznej kilku polskich uczelni.

Szkolenia są świetną okazją do przedstawienia strategii działania firmy na najbliższy okres czasu, wdrożenia w założenia projektów wewnątrz organizacji, ewentualnie ćwiczenie i rozwijanie zdobytych umiejętności w warunkach warsztatowych.

Zakres naszych szkoleń jest niczym ograniczony, a Państwo sami decydujecie o ich tematyce. Wybór prelegenta i miejsca spotkania również należy do Was. Resztą zajmiemy się my.

Gotowi jesteśmy zorganizować konferencje, czy eventy firmowe. Szkolenie może też być połączone z warsztatami w plenerze, gdzie biznesowy charakter spotkania ustąpi luźnej, nieformalnej atmosferze sprzyjającej integracji w ramach organizacji.

Brzmi intrygująco? Zapraszamy do kontaktu  >>